פבר 2016

סנהדרינק

בירה באוויר: מבשלת מוסקו

סיירת סנהדרינק ממשיכה לחרוש את הארץ בחיפוש אחר מבשלות בירה. והפעם: סמדר בן אבי במבשלת 'מוסקו'…

 מבשלת מוסקו רוחב א צילום סמדר בן אבי

אוק 2015
אוג 2015

Time Out

עשר הבירות החדשות שאתם חייבים להכיר


מוסקו Stout
בירה חדשה מבית מבשלת מוסקוביץ' באזור בית שמש. במקימיה תמצאו את ירון מוסקוביץ' (נכדו של מייסד המותג גולדסטאר זאב מוסקוביץ'), ולאחרונה הם הוסיפו לארסנל הבירות שלהם את הסטאוט. אם לסכם את סגנון הבירה הזה בארבע מילים הרי מדובר בבירה בטעם קפה שחור. הסטאוט של מוסקו הוא לא מהאגרסיביים. יש לו ריחות מוצלחים של שוקולד מריר מאוד וקפה, עם מרירות מגניבה והרבה אופי (14 ש"ח לבקבוק 330 מ"ל).

 

יול 2014

Mako

הבירות הישראליות שיעשו לכם את הקיץ 

קיץ, חם, מלא בירות זורמות למערכת ערוץ הגברים. עשינו את הדבר ההגיוני היחידי שהצלחנו לחשוב עליו -ננעלנו בחדר עם עוד כמה עמיתים לעבודה ולא נתנו לאף אחד לצאת עד שהבירות אזלו. בדרך נזכרנו להפעיל גם מצלמה, כדי לפרגן למבשלות המקומיות הנדיבות. 

 10 בירות של הקיץ

יונ 2014

כלכליסט

חבית ההיתוך

בכניסה למבשלת מוסקו מקדמת את פנינו מוזיקה של להקת ג'ת'רו טאל, שמתנגנת בווליום גבוה. ירון מוסקוביץ', שערו הארוך אסוף לקוקו וידיו עוטות כפפות עבות עד למרפק, ממלא את מכל בישול הביניים בתמיסת ניקוי....

נוב 2013

Israel brews & views

Mosco on the Mediterranean

 

 Amir and Yaron Mosco

ספט 2013

ערוץ 2 יומן שישי

הצצה לתעשיית מבשלות הבירה הקטנות

כשחושבים על בירה ישראלית - מיד קופצים לראש שמות כמו "גולדסטאר" או "מכבי" - לא "משיח", "מוסקו" או Jem's. אבל בשנים האחרונות, בשקט בשקט, צמחה כאן תעשייה של מבשלות בירה קטנות. בירות של "משוגעים לדבר".

אוג 2013

מני-פאר- nrg

מלא טעם

ירון מוסקוביץ' ואמיר לב גדלו ביחד בראשון לציון. "כבר בסוף ימי התיכון היינו שותים בירה בפאבים המקומיים של ראשון", נזכר ירון, שסבא שלו עבד ביקבי כרמל בתקופה שבה עשו בירה בראשון לציון. "כמובן ששתינו גולדסטאר כמו כולם, כי זה מה שהיה".

 

ינו 2013

nrg

חוזר בתשובה ונכדו של מייסד "גולדסטאר" פתחו מבשלת בירה

חמש שנים של נתק בין שני חברי ילדות הסתיימו בשיחת טלפון אחת. הפרידה הסתיימה באחת בזכות אהבה לבירה צוננת, ובזכות חלום משותף שרקמו הרבה לפני שדרכיהם נפרדו. מצדו האחד של קו הטלפון היה ירון מוסקוביץ', בצד השני ענה אמיר לב.